12 Ekim 2017

DAHA GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI İÇİN BİR ARAYA GELİNDİ

DAHA GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI İÇİN BİR ARAYA GELİNDİ
MASKİ Genel Müdürlüğü’nün İş Sağlığı ve Güvenliği Ekim ayı toplantısı gerçekleştirilerek, daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmaya yönelik istişarelerde bulunuldu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, iş sağlığı ve güvenliği konusunda tedbiri elden bırakmamak amacıyla aylık düzenlediği toplantılarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ’nin İş Sağlığı ve Güvenliği Ekim ayı toplantısı MASKİ Genel Müdür Yardımcısı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Başkanı Mahmut Bilgen’in başkanlığında gerçekleşti. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Hayri Okkalı, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Uğur Başkal’ın da katıldığı toplantıda il genelinde yürütülen çalışmalar esnasında tüm güvenlik önlemlerinin alınması ve doğru biçimde uygulanmasına yönelik gündem maddeleri görüşüldü.
“Kurallara uymak, herkesin yararına”
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Başkanı Mahmut Bilgen, “Manisamızın 17 ilçesinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizin tamamında iş sağlığı ve güvenliği konusuna özel hassasiyet gösteriyoruz. Bu önlemler, en başta personelimizin sağlık ve güvenliği, sonrasında ise yapılan işin uzun ömürlü ve kalıcı olması açısından kesinlikle ihmal edilmemesi gereken kurallardır. Dolayısıyla bunlara uyulması hem çalışanlarımızın ve hemşerilerimizin, hem de Manisamızın faydasınadır. Bu amaçla merkez ve ilçelerimizde konuyla ilgili eksikliklerin tespiti ve giderilmesi adına gerekli talimatlarımızı vererek, değerlendirmelerde bulunuyoruz. Amacımız daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktır” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ