13 Haziran 2018

Cumhurbaşkanımızla 2023 Hedefine Ulaşacağız

Cumhurbaşkanımızla 2023 Hedefine Ulaşacağız

AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Bilen seçim çalışmaları kapsamında Soma İlçesinde vatandaşlarla iftar programında bir araya geldi. “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşacağız” diyen Bilen vatandaşlardan destek istedi.

Soma’da seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Bilen seçim çalışmaları kapsamında Soma İlçesinde vatandaşlarla iftar programında buluştu. İşadamı Abdurrahman Karakaya’nın  özel bir Lisenin bahçelisinde düzenlediği İftar programında Av. İsmail Bilen’e, AK Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, AK Parti Soma Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Süleyman Allı eşlik etti.  Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı programda vatandaşlara seslenen Bilen 24 Haziran seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurduğu Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istedi.

Bilen burada yaptığı konuşmada,  “24 Haziran ülkemizin bekası içim çok önemli bir dönüm noktasıdır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Soma’nın da ekonomik istikrara ihtiyacı var. Hükümetimiz olarak Soma İlçemize birçok hizmetimiz oldu. Hizmetlerimiz kesintisiz devam edecek. Sizlerden devletimizin, milletimizin, ümmetimizin bizden beklediği huzur ve güven ortamının devamıdır. Güçlü Türkiye için sizlerden 24 Haziran’da destek bekliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’mize olan desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim. Her seçimde olduğu gibi Allah’ın izniyle tekrar büyük bir oy oranı ile seçimi kazanacağız.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ