22 Nisan 2018

Coşkun ve Güzgülü’nün Turgutalp Ziyareti

Coşkun ve Güzgülü’nün Turgutalp Ziyareti
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü Yunusemre ilçesine bağlı Turgutalp Mahallesi’ni ziyaret etti.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü Yunusemre ilçesine bağlı Turgutalp Mahallesi’nde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Coşkun ve Güzgülü ile birlikte MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Bedriye Pehlivan ve muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi’nin ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Turgutalp Mahallesi’ne yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Mahalle Muhtarı Turgut Şener tarafından düzenlenen hayır yemeğine katıldı.
“Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ Genel Müdürlüğümüz sayesinde sıkıntımız kalmıyor”
Turgutalp Mahalle Muhtarı Turgut Şener, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e mahallemizin yıllardır sorunu olan susuzluğu çözdüğü için teşekkür ederim. Mahallemizin bağlısı olan yerlerde de şuan bağlantı işlemleri devam ediyor. Mahallemizin hiçbir sıkıntısı kalmıyor. Bu hizmetler için hayır yemeği düzenledik. Sağolsunlar olsunlar bizleri kırmayıp geldiler. Ayaklarına sağlık. Allah bin kere razı olsun. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ