09 Haziran 2017

Çocukların Hayal Dünyası Gelişiyor

Çocukların Hayal Dünyası Gelişiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Çarşı, Laleli ve Bozköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’nde resim kursu gören minik öğrencilerin resim sergisi açıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Çarşı, Laleli ve Bozköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’nde resim kursu gören öğrenciler yıl boyunca aldıkları eğitimi çizdikleri resimlere yansıttılar. Yüzlerce eserin yer aldığı serginin açılışı Kültür Merkezi Lale Fuaye Salonu’nda gerçekleştirildi. Serginin açılışına, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür Şube Müdürü Adem Gökçe, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri Koordinatörü Fırat Özcan ve öğretmenler katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra Resim Öğretmeni Senem Açıkgöz, öğrencileri ile birlikte Büyükşehir heyetine öğrencilerin çizdikleri resimler hakkında bilgiler verdi.
Çocukların Hayal Dünyası Gelişiyor
Resim öğretmeni Senem Açıkgöz, Çarşı, Laleli ve Bozköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde resim kursu alan öğrencilerin kendi hayal güçlerini harekete geçirmek amacıyla onları özgür bıraktıklarını belirtti. Büyükşehir heyeti, Senem Açıkgöz ve öğrencilerine çalışmalarında başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ