17 Mayıs 2018

CHP’li Gülşah Durbay’dan Muharrem İnce’ye Destek Çağrısı

CHP’li Gülşah Durbay’dan Muharrem İnce’ye Destek Çağrısı

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Durbay, partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce  için başlatılan maddi yardım kampanyasına Manisalılardan destek istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile diğer adayların eşit şartlarda yarıştırılmadığını belirten Başkan Durbay, “Halkımızla dayanışma içerisinde tüm zorlukların üstesinden gelip adayımız Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı seçtireceğiz.” dedi.

24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin adayı olan Muharrem İnce için açılan seçim kampanyası hesabına CHP Manisa İl Gençlik Kollarından destek çağrısı geldi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin adil şartlarda yapılmadığını belirten Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Durbay, “6 aday ile gidilen bir seçimde Erdoğan harici diğer adaylara medya baskısı ve maddi baskılar uygulanmaktadır. Medyanın %90’ı geri kalan 5 adayı görmezden gelmektedir. Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanı adayı olan Erdoğan tüm devlet imkanlarından faydalanarak kampanyasını yürütmektedir. Diğer adaylar devletin bütçesi karşısında propoganda yapmakta zorlanmaktadır. Bu baskıcı ve adaletsiz ortamdan ne kadar şikayetçi olsak da yarışma koşullarındaki çarpıklık bizlerin kazanma arzusunu daha da kamçılamaktadır.” dedi.

Adaylık sürecinde imza desteğine ihtiyaç duyan diğer adaylara karşı müthiş bir dayanışma duygusuyla destek veren Cumhuriyet Halk Partililerin tüm Türkiye’ye demokrasi adına örnek olduğunu söyleyen  Gülşah Durbay, aynı dayanışma duygusuyla hareket edip tüm Manisalıları Muharrem İnce adına başlatılan kampanyaya maddi destek vermeye davet etti. Atalarımızın damlaya damlaya göl olur sözü kesinlikle böyle bir durum için söylenmiş diyen Gülşah Durbay, “ Yapılacak olan bağış miktarının önemi yok. Önemli olan milyonlarca insanın, halkın içinden gelen öğretmen Muharrem İnce’ye maddi manevi destek olmasıdır. Vakit, devletin sınırsız imkanını kullanarak seçimi kazanabileceğini düşünenlere karşı halkımızın gücünü gösterme vaktidir. Manisalılar geçtiğimiz pazar günü tarihin en büyük mitinglerinden birine nasıl imza attılarsa, Muharrem İnce’yi nasıl bağırlarına bastılarsa aynı şekilde seçim kampanyasına maddi olarak destek vereceklerinden şüphemiz yok.” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ