30 Mart 2017

CHP ye En Güzel Cevabı Halk Verdi

CHP ye En Güzel Cevabı Halk Verdi

AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail Bilen, geçtiğimiz günlerde İzmir’den Kula ilçesine ‘hayır’ kampanyasına destek için gelen bir grup CHP’liye verdiği cevaplar ile Türkiye gündeminde ilgi odağı olan Semerci Ahmet Bak’ı ziyaret etti. Ahmet Bak’ın verdiği cevapların ve dik duruşunun takdire şayan olduğunu ifade eden Av. İsmail Bilen, “Buradan tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum ‘Hayır’ ülkemizin ve milletimizin geleceği için hayra değil” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail Bilen Manisa’nın Kula ilçesinde “Hayır” kampanyası yürüten CHP’lilere verdiği cevap ile bir anda yerel ve ulusal basında yer alan ve ülke gündemine yerleşen Semerci Ahmet Bak’ı ziyaret etti. Yaşanan hadiseyi bölge halkından duyduğunu ve Semerciyi ziyaret etmek istediğini ifade eden İsmail Bilen, “Olay anında çekilen bir videoyu sosyal medya hesabımdan paylaştım. Semerci Ahmet Amcamızın sesi olabildiysek ne mutlu bize” dedi.

CEVAPLARI TAKDİRE ŞAYANDIR

“Ahmet amcamızın CHP’li doktora verdiği cevaplar takdire şayandır” diyen Av. İsmail Bilen, sözlerine şöyle devam etti, “Geçmişte yaşadıklarını göz önünde bulundurarak CHP’lilere anlattıklarına karşı kendi yaşadıkları ve gördükleriyle cevap veren Ahmet Amcamız kendisinin geçmişte yaşadığı tecrübeyle yapılanları gördüğünü belirterek, “Ben ‘hayır’ dersem hata yaparım, memlekete zarar getiririm.” diyor. Ülkemizin geleceği için hayır’ın hayır getirmeyeceğini gören Ahmet amcamıza bu dik duruşu bize örnek olmalıdır. Ülkemiz Semerci Ahmet amcamız gibi büyüklerimizin duaları ile dimdik ayakta duruyor. Tahsilli bir adamın yalan söyleyerek, Ahmet amcamızı küçümser gibi sorular sorması. Zorla hayır oyu istemesi üzerine geçmişte yaşadıkları ve edindiği hayat tecrübesi ile CHP’li doktora verdiği cevaplarla adeta ders veren Ahmet amcayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ