23 Ekim 2017

CHP KENDİ BELEDİYELERİNE BAKSIN

CHP KENDİ BELEDİYELERİNE BAKSIN

Ak Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu il başkan Yardımcısı Özkan Satılmış, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’in basına yapmış olduğu AK Partili Belediye başkanlarının yolsuzluk ve hukuksuzluk yaptığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istifa etmelerini istediği belediye başkanları arasında Manisa‘da da belediye başkanlarının olduğu yönündeki açıklamasını yalanladı.

Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Özkan Satılmış, CHP Milletvekili Tur Yıldız Biçer’e CHP’nin Manisa’ da belediye başkanlarının olmadığını hatırlatarak şu açıklamalara yer verdi;

‘Kendi partisinin belediye başkanları olmadığı için kıskançlık içinde yapılan talihsiz açıklama olarak niteledi. Özkan Satılmış; ‘ Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer kendi partisine baksın. Önce belediye başkanlığı kazansın. Sonra AK Parti’ye konuşsun. Bunların daha 5 tane meclis üyesi var onlar da MHP’li Büyükşehir belediye başkanının ağzına bakıyorlar. AK Parti’nin Manisa da Manisalının oylarıyla seçtiği 11 ilçe belediye başkanı ve meclis üyeleri bulunmaktadır. CHP’ nin bir belediye başkanı bile yok. AK Partili 11 belediye başkanı, milletine her türlü hizmeti veriyor. Gecesini gündüzüne katıp çalışan bir birinden kaliteli ve sevilen belediye başkanlarımız var. Toplu konuttan, sosyal belediyeciliğe, alt yapıdan, köylere varana kadar hizmet eden başkanlarımız var. ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile çalışan belediye başkanları içinde adı yolsuzluğa, haksızlığa karışmış tek bir belediye başkanımız bile yok. Manisalı tarafından sevilen belediye başkanlarımız var. Kaldıki FETÖ’nün siyasi ayağını AK Parti de arayan Tur Yıldız Biçer, MİT tırları ile ilgili cezaevinde yatan milletvekilini unuttu galiba. AK Parti de hain milletvekili, belediye başkanı, yolsuzluk ve haksızlık yapan belediye başkanı olmaz ve olamazda.

CHP önce belediye başkanlığı kazansın sonra siyaset yapsın.

AK parti belediyeciliğin kitabını yazdı CHP de okusun. Yalanla iftirayla, karalamayla siyaset yapılmaz. Manisalı CHP yi de Ak Partiyi de iyi bilir. Tur Yıldız Biçer gündeme gelmek istiyorsa önce belediye başkanlığı kazansın. Hatta önce belediye meclis üyelerini MHP li belediyenin kontrolünden çıkarsın, öyle konuşsun. Sayın Biçer güneş balçıkla sıvanmaz.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ