21 Nisan 2018

Büyükşehir’in Miniklerinin Bayram Coşkusu

Büyükşehir’in Miniklerinin Bayram Coşkusu

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinliklere, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç de katıldı.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde etkinlik düzenlendi. Öğrencilerin velileri ile birlikte doyasıya eğlendiği etkinliklere Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi Sorumlusu Başak Ustamehmetoğlu, öğretmenler ile şube müdürleri de katıldı. Öğrencilerle tek tek fotoğraf çektiren protokol üyeleri öğrencilerin sevincine ortak oldu.

Çocuklardan Dans Gösterileri

Atatürk Kent Park’ta düzenlenen etkinlikler kapsamında çocuklar Sorumlu Başak Ustamehmetoğlu ve öğretmenlerinin öncülüğünde şarkılar eşliğinde dans gösterileri yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nin Çocuk Kreşi’nde eğitim gören minik öğrenciler resim sergisi de açtı. Etkinliğin sonunda Onuncu Yıl Marşı okundu ve 23 Nisan şarkısı hep birlikte seslendirildi.

“Onların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz”

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, çocukların yüzlerinin gülüyor olmasından dolayı mutlu olduklarını belirtti. Genç, “Çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi. Atatürk Kent Park Kreşi ve Gündüz Bakımevi Sorumlusu Başak Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün sayesinde çocukların iyi bir eğitim aldıklarına dikkat çekti.  

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ