18 Nisan 2018

Büyükşehir, Mütevelli Hayrına Katıldı

Büyükşehir, Mütevelli Hayrına Katıldı

Manisa’nın Saruhanlı ilçesi Mütevelli Mahallesi’nde geleneksel hale gelen hayır yemeği, bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti. Mahalle sakinlerinin düzenlediği programa Manisa Büyükşehir Belediyesi heyeti de katılarak, vatandaşların yanında yer aldı.

Saruhanlı ilçesi Mütevelli Mahallesi halkının her yıl Ramazan ayı öncesinde birlik ve beraberliğin pekişmesi adına düzenlediği hayır yemeği organizasyonu bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti. Mütevelli halkının yanı sıra civar mahallelerden vatandaşların da ilgi gösterdiği programa Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Muzaffer Şaşmaz, Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Süleyman Kahramanlar, Mütevelli Mahalle Muhtarı Mehmet İçigen, Saruhanlı Koordinasyon İşleri Müdürü Ali Aybars Özbilgin, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ve vatandaşlar katıldı. Kuran-ı Kerim okunarak başlanan programda, eller semaya açılarak dualar edildi.
Mütevelli Camii İçin Teşekkür
Mütevelli Mahallesi Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği heyeti, mahalle muhtarı ve sakinleri, Çarşı Camii’nde yapılacak restorasyon çalışmaları için de teşekkürlerini ifade etti. Mahalle için büyük önem arz eden Çarşı Camii için gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti aktaran vatandaşlar, Başkan Cengiz Ergün’e de selamlarını iletti.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ