03 Haziran 2018

Bu Proje İki Önemli Sorunu Çözdü

Bu Proje İki Önemli Sorunu Çözdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete giren Sarıgöl Şehit Haşim Dirik Kapalı Otopark ve Pazaryeri, ilçedeki iki önemli soruna çözüm getirdi. İlçedeki otopark sorununun yanı sıra esnaf ve vatandaşın modern pazar yeri talebine de yanıt veren proje Sarıgöllüler tarafından büyük beğeni topladı. Sarıgöllüler, hem görüntü kirliliğini ortadan kaldıran, hem de vatandaşın daha konforlu alış veriş yapmasını sağlayan yatırım nedeniyle memnuniyetleri dile getirdi. Modern pazar yeri nedeniyle duygularını içtenlikle paylaşan pazarcı esnaflarından Fadime Erdoğan, “Diyecek bir şey yok. Mükemmel” ifadelerinde bulundu.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Sarıgöl’de yapımını tamamlayarak hizmete sunduğu Sarıgöl Şehit Haşim Dirik Kapalı Otopark ve Pazaryeri hem tezgâh açan esnafın, hem de alışverişe gelen vatandaşın yüzünü güldürdü. 3 bin 213 metrekarelik alanda tasarlanan ve 2 kat olarak hizmet veren proje hem esnafı, hem de vatandaşı olumsuz hava koşullarından koruyor. Vatandaşın daha konforlu şekilde alışveriş yapmasına imkân sağlayan yatırım pazar şemsiyelerinden kaynaklanan görüntü kirliliğine de son verdi. Aynı zamanda ilçedeki otopark sorununu da çözüme kavuşturan Sarıgöl Şehit Haşim Dirik Kapalı Otopark ve Pazaryeri vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor.

Esnaf ve Vatandaş Neler Dedi?

Fadime Erdoğan: Çok güzel oldu. Allah razı olsun. Diyecek bir şey yok. Mükemmel. Sıcakta, soğukta görmüyoruz. Dün akşam yağmur yağdı, ama bizleri hiç etkilemedi. Seçimlerde görüşürüz yine. Destekçileriyiz.

Emine Karaoğlan: Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, Sarıgöl Belediye Başkanımız Necati Selçuk’a teşekkür ederiz. Çok memnunuz.

Yaşar Davulcu: Eski Pazar yerinde yağmurda sıcakta hep zarar görüyorduk. Şimdi artık o yok.

Yılmaz Demirtaş: Sabahları çadır çek

DCIM101MEDIADJI_0181.JPG

 

me kaygısı yok. Yağmur, çamur yok. Memnunuz.  Cengiz Başkanımıza bu yatırımından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ