10 Mayıs 2017

Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştirmeliyiz.

Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştirmeliyiz.

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Berat kandili vesilesiyle bir tebrik mesajı yayınladı. Aydemir mesajında “Dinimizde çok önemli olan Üç Ayların mukaddes bir gecesi olan Berat kandiline bir kere daha kavuşmuş bulunuyoruz.

Af ve bağışlanma gecesi olan bu mübarek geceye idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşarken bu mübarek gecenin manevi duyguları içerisinde birbirimize sevgi ve hoşgörü ile yaklaşarak dargınlık ve kırgınlıklara son vermeli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz.

Amellerimizin Âlemlerin Rabbine iletildiği, bu Rahmet gecesinde, günahların affına vesile olan bu mübarek gece de, bizlere düşen hesaba çekilmeden kendimizi ve nefsimizi hesaba çekerek bu bereketli gecelerin nimetlerinden hakkıyla yararlanabilmek olmadır.

Dünyanın her yerinde çatışmaların, savaşların ve yıkımların hakim olduğu bu günlerde kandillerin çağrılarına daha bir kulak vermek, bu çağrıların insanlık için değerini anlamak, hayatımıza tatbik etmemiz gerekmektedir

Bu duygu ve düşünceler ile Allah’tan Berat kandilinin dünyanın sulhunun pekişmesine vesile olmasını, tüm milletimize ve İslam alemine huzur ve esenlikler getirmesini niyaz ediyorum  Fazilet, bolluk, rahmet ve bereketin olduğu Beraat Kandil’ini tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ