21 Ekim 2017

BİR SEÇİM VAADİ DAHA TAMAMLANIYOR

BİR SEÇİM VAADİ DAHA TAMAMLANIYOR

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik yapımı büyük ölçüde tamamlanan Hacıhaliller Mahallesi Çok Amaçlı Salon inşaatında incelemelerde bulundu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediye teknik ekipleri ile birlikte yapım çalışması büyük ölçüde tamamlanan Hacıhaliller Mahallesi Çok Amaçlı Salon inşaatında incelemelerde bulundu.

2014 Yerel seçimlerinde Hacıhaliller Mahalle ziyareti esnasında, Hacıhaliller Mahallesine bir tane Çok Amaçlı Salon sözünü verdiklerini ve bu sözü yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Çelik “Teknik ekiplerimiz ile birlikte yapımı devam eden inşaat çalışmalarını yerinde incelemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, yapımı için 2014 yerel seçimlerinde sözünü vermiş olduğumuz, Hacıhaliller Mahallesi Çok Amaçlı Salonumuzun inşaatında incelemeler yapıyoruz. Çok şükür ki vermiş olduğumuz sözlerimiz tek, tek yerine getiriyoruz. Yapmış olduğumuz bu bina ile Hacıhaliller Mahallemiz güzel bir esere kavuşmuş oldu. Bu güzel salonumuzu eğitim öğretim ve kültürel faaliyetleri için öğrenci kardeşlerimiz rahatça kullana bilecek. Ayrıca mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız da her türlü sosyal, kültürel aktivite ve etkinliklerini bu salonumuzda rahatça yapabilecekler. Şehzadeler Belediyesi olarak Hacıhaliller Mahallemize böylesine büyük ve modern bir Çok Amaçlı Salonu kazandırmaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. 565 metrekarelik bu Çok Amaçlı Salonumuz Hacıhaliller Mahallemizin yanı sıra civar mahallelerimize de hizmet verebilecek kapasitededir. Salonumuzun inşaat çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Yaklaşık olarak 1 aylık ince işçilik ve çevre düzenlemesi işi de tamamlandıktan sonra Çok Amaçlı Salonumuzu halkımızın hizmetine sunacağız ”dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ