20 Haziran 2018

Bilen’den Bir Günde İki İlçede Seçim Çalışması

Bilen’den Bir Günde İki İlçede Seçim Çalışması

Seçim çalışmalarına Kırkağaç ve Saruhanlı ilçelerinde devam eden AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Bilen vatandaşlarla 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. ”24 Haziran’dan sonra ülkemiz şahlanış dönemini yaşayacak” diyen Bilen AK Parti’nin sandıktan zaferle çıkacağını söyledi.

Kırkağaç ve Saruhanlı ilçelerinde mahalle ve pazar yeri ziyaretleri yapan AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Bilen vatandaşlarla bir araya geldi. 24 Haziran seçimleri için Milliyetçi Hareket Parti ile Adalet ve Kalkınma Partisinin kurduğu Cumhur İttifakı Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti için destek istedi. Mahalle kıraathanesinde konuşan Bilen’e AK Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ve partililer eşlik etti.AK Parti ile huzur ve güven ortamının daha çok sağlandığını söyleyen Bilen, Kırkağaç ve Saruhanlı’nın Cumhur İttifakına büyük bir destek vereceğini söyledi.

Bilen burada yaptığı konuşmada, “24 Haziran günü ülkemiz için çok önemli bir gün olacak. Milletimiz Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet ve Güçlü Türkiye için sandığa gidip her zaman olduğu gibi iradesini sandığa yansıtacaktır. 16 yılda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan ve yol arkadaşlarının bu milletin refaha kavuşması için yaptığı hizmetleri görmezden gelip iftira ve karalama kampanyası yaparak seçim çalışması yapmak ahlak dışı bir durumdur. Yapılanları takdir edip üzerine şunu da ben yapacağım diyen bir tane aday yok. Milletimiz gereken cevabı bunlara verecektir. Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını ülkemize kazandıran Cumhurbaşkanımız ömrümü millete adamış ve mazlumların gür sesi olmuştur. Türkiye için taş üstüne taş koyan herkes bizim için başımızın üstündedir. Kalkınmanın hızla devam ettiği bir dönemde yıkmanın ve bozmanın ülkemize ne faydası olabilir ki? Bir hezimet olacaksa Milletimiz 24 Haziran akşamı gerekli hezimeti şer ittifakına yaşatacaktır.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ