13 Haziran 2018

Bilen Soma’da Hastaları Ziyaret Etti

Bilen Soma’da Hastaları Ziyaret  Etti

AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Bilen, Soma Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Hastalarla sohbet eden Bilen 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Seçim çalışmalarına Soma’da devam eden AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Bilen, Soma Devlet Hastanesi onkoloji ve yeni doğan servisleri ziyaret ederek tedavi gören hastalara acil şifalar diledi. İsmail Bilen’e ziyaretinde AK Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, AK Parti Soma Gençlik Kolları Eyüp Süleyman Allı ve hastane yöneticileri eşlik etti. Vatandaşlarla sohbet eden AK Partili Milletvekili, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Bilen AK Parti hükümetinin sağlık alanında çok güzel çalışmalara imza attığını söyledi.

“SAĞLIKTA ÖRNEK GÖSTERİLECEK NOKTADAYIZ”

Bilen burada yaptığı konuşmada, “AK Parti ile Türkiye’nin sağlık alanında geldiği nokta yadsınamaz. Hükümetlerimiz öncesinde hastanelerde bebekler, hastalar ve cenazelerin rehin alınıyordu. Günlerce beklenen sıralar. SSK’lı olana Devlet Hastaneleri, Emekli Sandığı olana SSK Hastaneleri bakıyordu. Hasta ayrımı yapılıyor, çoğu zaman tedavi edilmiyordu. Hükümetimiz 16 yılda sağlık alanında attığı adımlarla devrim yaparak geçmişte yaşan o rehin almalar, tedavi etmemeler, ilaçsızlık ve bıçak parası gibi olayları sona erdirdi. Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Hükümetleri döneminde birçok alanda olduğu gibi sağlıkta Türkiye olarak dünyada örnek gösterilecek noktadayız. Hizmetlerimiz devam edecek. Bugün birçok ilçemizde yeni hastanelerimizin yapımı devam ediyor. Bizler milletimize verdiğimiz sözün yerine gelmesi için gece gündüz demeden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde durmadan vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“ALLAH CUMHURBAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN”

AK Parti’nin sağlıkta yaptığı reformlarla artık daha iyi hizmet aldıklarını kaydeden hasta yakını Ayşe Metin, bu çalışmalarda emeği olanlara teşekkür etti. Metin düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Özel Hastanelerden güzel hizmet alıyoruz. Yapanlardan Allah razı olsun yerden göğe kadar. Bu hizmeti bize getiren Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun. Yapılan hastaneleri, yolları görüp de söylemeyenlerin kasıtlı söylediği düşünülür. Benim engelli bir kızım vardı. 14 sene boyunca kucağımda taşıdım hastane hastane ve 4 sene önce kaybettim. Hastanelerde yaşanan kurulların yanı sıra hastanelere ulaşmak bizler için çok zordu. Şimdiki gibi randevu alıp, 15 dakika öncesinde buraya gelip kaydını yaptıktan sonra tedavini oluyorsun ve dilediğin eczaneden ilacınızı alıyorsunuz. Daha önce yoktu böyle imkanlar” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ