04 Nisan 2018

Berber’den Tepecik Halı Sahaya Tam Not

Berber’den Tepecik Halı Sahaya Tam Not

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Şehzadeler Belediyesi tarafından Tepecik Mahallesinde yapımı tamamlanan Halı saha ve Kır Düğün Salonunda incelemelerde bulundu. Şehzadeler Belediyesinin kısıtlı imkânlarla 40 yıllık bir belediye gibi hizmet ettiğini ifade eden Berber, yapılan hizmetler nedeni ile Başkan Çelik ve ekibini tebrik etti.

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Tepecik Mahallesinde Şehzadeler Belediyesi tarafından yapılan Halı saha ve Kır Düğün Salonu tesisinde incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında Berber’e Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve teşkilat mensupları da eşlik ettiler.

Tepecik Mahallesinde yapılan tesisin kısa bir süre içerisinde açılacağını kaydeden Başkan Çelik “Milletvekilimiz Recai Berber ve teşkilat üyelerimiz ile birlikte Belediyemizin yapmış olduğu projeleri yerinde inceliyoruz. Bugün Tepecik Mahallemizde yapımını tamamladığımız bu tesisimizde Halı Saha ve Yazlık Düğün Salonumuz olacak. İnşaat çalışmalarımız tamamlandı. İnşallah Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde açılışının halkımızın katılımı ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Tepecik ve civar Mahallelerimizde ki vatandaşlarımız hem halı sahadan spor yaparak istifade edecekler. Hem de düğün ve diğer sosyal etkinliklerin yapılabileceği vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayabilecek açık düğün bahçesinden istifade edebilecekler. Tepecik ve civar mahallelerimize kazandırmış olduğumuz bu güzel tesisimiz Şehzadelerimize hayırlı olsun” dedi.

“TEŞKİLAT OLARAK BAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

AK Parti Şehzadeler Teşkilatı olarak her zaman Başkan Çelik’in yanında olduklarını ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “014 yılında bu yana her zaman her gittiğimiz yerde ifade ettiğimiz gibi değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik, kısıtlı imkânlara rağmen, Şehzadeler ilçemize ciddi manada güzel eserler kazandırdı. Biz teşkilat mensupları olarak değerli Başkanımızın seçildiği günden bu yana yaptığı hizmetlere ve tesis açılışlarına sürekli şahit oluyoruz.  Bugün de Tepecik Mahallemizde ki bu tesis ile birlikte her mahalleye eşit bir şekilde hizmet edildiğini görmüş oluyoruz. AK Parti teşkilatları adına değerli Başkanımıza bu güzel hizmetler nedeni ile çok teşekkür ediyorum” ediyorum.

“ŞEHZADELER 40 YILLIK BİR BELEDİYE GİBİ HİZMETE EDİYOR”

Şehzadeler Belediyesinin yeni kurulan 4 yıllık bir belediye olmasına rağmen 40 yıllık bir belediye gibi hizmet ettiğini ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber “Değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik her zaman söylediğimiz gibi eksiden bir belediye devralarak sıfırdan bir belediye kurmakla kalmadı. 4 yılda adeta 40 yıllık bir belediyeymiş gibi pek çok alanda eserler yapıyor ve Şehzadeler ’in tamamına belediyecilik hizmetlerini ulaştırıyor. Bu güzel tesisimiz Tepecik ve civar mahallelerimizde yaşayan gençlerimiz ve vatandaşlarımız için gerçekten de büyük bir imkan. Bu tür sosyal tesislerin yapımını yaygınlaştırmamız gerekiyor. Eskiden Belediyelerimizin bu şekilde sahalar yapma imkanı yoktu ancak bu tür tesislerde büyük bir ihtiyaçtı. Bu noktada bu güzel tesisi vatandaşlarımıza kazandırmış olan Belediye Başkanımız ve ekibine teşekkür ediyorum. bu civarda oturan vatandaşlarımız inşallah hem halı sahadan hem de açık düğün bahçesinden en iyi şekilde istifade edebilecekler. Böylesine güzel tesislerin Manisamızın her köşesinde olmasını temenni ediyor ve halkımızın Şehzadeler’ de yaşayan vatandaşlarımızın istifade ettiği haklardan yararlanmasını ümit ediyorum” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ