31 Mart 2018

BBP Lideri Destici’den Şehzadelere Ziyaret

BBP Lideri Destici’den Şehzadelere Ziyaret

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Büyük Birlik Partisi Manisa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına katılmak üzere Manisa’ ya gelen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi makamında ağırladı.

BBP Manisa İl Başkanlığını düzenlediği Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına katılmak üzere Manisa’ ya gelen BBP Lideri Mustafa Destici, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyaret esnasında Destici’ ye Genel Başkan Yardımcıları, BBP İl Başkanı Ahmet Ay’ın yanı sıra İl yöneticileri eşlik ettiler.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Değerli Genel Başkanımız ve beraberinde ki heyete, Fatih’in şehri, Kanuni’nin şehri, Evliyaların şehri olan Şehzadeler’ e hoş geldiniz diyorum. Manisa’mızda sizleri misafir etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sizleri yakından takip ediyoruz. Şehzadeler Belediyesi olarak çok değerli il başkanımız ve yöneticilerimiz ile sürekli olarak istişareler ve gönül birliği içerisindeyiz. Bugüne kadar değişik vesileler ile her zaman bir araya geldik. Belediyemizin hizmetlerinin yapılmasın da ve planlanmasında da sürekli olarak fikir alışverişi içerisinde oluyoruz. Bugünkü nezaketiniz nedeni ile sizlere ve değerli heyetinize tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

“MANİSA BİZE HER ZAMAN BÜYÜK HEYECAN VERİYOR”

Manisa’ya geldiği her defa büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici “Şehzadeler yetiştirmiş olan Manisa’ da olmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Manisa Osmanlıya Şehzadeler yetiştirmiş bir şehir olarak biliniyor. Gerçekten de büyük bir bahtiyarlık içerisindeyim. Manisa’ ya her gelişimizde farklı bir heyecan hissettik. Çünkü bizler tarih, vatan, millet, bayrak ve İslam sevgisi ve şuuru yüksek olan insanlarız. Manisamız da cihan devleti olan Ali Osmanlı’nın en önemli Padişahları, devlet adamları ve vezirleri yetişmiştir. Bu ziyaretimiz vesilesi ile tüm Padişahlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Şuanda da Manisamıza Türkiye’nin birlik ve beraberliğine ve kalkınmasına ciddi anlamda katkı sağlayan dinamik bir şehrimiz.  Bugün ziyarette bulunduğumuz Şehzadeler’ in ismi bile insana ayrı bir mutluluk ve bahtiyarlık veriyor. Bugün değerli Belediye Başkanımızın bu misafirperverliğinden dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ziyaret esnasında Destici’ ye mesir sepeti ve üzerinde Manisa’ da yetişmiş olan padişahların resminin bulunduğu Saruhan Bey türbesinin minyatürünü hediye etti.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ