11 Nisan 2018

Başkan Yaralı Şehidin Hayır Yemeğine Katıldı

Başkan Yaralı Şehidin Hayır Yemeğine Katıldı

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Şırnak’ın Cizre İlçesinde 20 Aralık 2015 tarihinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Erdoğan Kaya için Dilek mahallesindeki baba evinde düzenlenen hayır yemeğine katıldı.

 

Başkan Yaralı, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç, Belediye Meclisi Üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayalar ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Dilek mahallesine gitti.

 

Dilek’te şehit Jandarma Komando Uzman Çavuş Erdoğan Kaya için düzenlenen hayır yemeğine katılan Yaralı, şehide Allah’tan rahmet dileğinde bulunarak, şehidin babası Tuncay Kaya ile sohbet edip yakından ilgilendi.

 

Yaralı, burada yaptığı açıklamada, “Vatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimiz, devletimizin varlığının, birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşamaya devam edecektir. Milletimiz, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerini daima bilmiştir, onları asla unutmamıştır, unutmayacaktır. Bizler de bu şuurla, şehitlerimizin emanetine kararlılıkla sahip çıkarak, ülkemizi geleceğe en güçlü şekilde taşımak için çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi, dayanışmamızı koruduğumuz sürece inanıyorum ki, yarınlarımız daha güzel ve daha parlak olacaktır.” diye konuştu.

 

Başkan Yaralı, konuşmasının sonunda vatan savunmasında toprağa düşmüş tüm şehitleri rahmetle andığını dile getirdi.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ