28 Mayıs 2018

Başkan Tosun, Narıncalıpıtırak Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Tosun, Narıncalıpıtırak Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediyesi’nin Ramazan ayı münasebetiyle düzenlediği mahalle iftarları kapsamında Narıncalıpıtırak Mahalle sakinleri ile iftar programında buluştu.

Ramazan’ın manevi atmosferini vatandaşlarla birlikte geçiren Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un katılımıyla Narıncalıpıtırak Mahallesi’ne 600 kişilik iftar sofrası kuruldu. İftar programı kapsamında Narıncalıpıtırak Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Tosun, vatandaşların istek ve taleplerini dinlemesinin yanında vatandaşlardan 24 Haziran Cumhur İttifakı için destek istedi. Narıncalıpıtırak Mahalle Meydanında düzenlenen iftar programına, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un yanında MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Kula Belediye Meclis Üyeleri, Murat Yanbolu, Selim Urlu, Nafiz Aydın, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mikail Bulut, Narıncalıpıtırak Mahalle Muhtarı Helim Sancar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan vesilesiyle her gün bir mahallede vatandaşlarla buluşma imkanı bulduklarını belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “Ramazan vesilesi ile vatandaşlarımız ile hem sofralarımızı birleştiriyor hem de birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiriyoruz. Malum önümüzde 24 Haziran genel seçimleri var. Cumhur ittifakının amacı sizlerin, bizlerin, bu ülkenin ilkeleri ve ülküleri doğrultusunda, bu vatana, bu memlekete hizmet etmektir. Bu vesile ile 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde desteklerinizi bekliyoruz. Yapılacak olan seçimlerin önce ülkemize, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ