07 Nisan 2018

Başkan Tosun, KULİMDER’in Konferansına Katıldı

Başkan Tosun, KULİMDER’in Konferansına Katıldı

Kula İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (KULİMDER) tarafından Kula’da “Aile ve Çocuk Eğitimi” üzerine konferans düzenlendi.

Kula İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (KULİMDER) tarafından Kula’da “ Aile ve Çocuk Eğitimi” konulu konferans verildi. Kula Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansa, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, İlçe Müftüsü Kamil Kırkız, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Kur’an-ı Kerim Tilaveti okundu. Konferans konuşmacıların düzenlenen programın önemi hakkında yapılan konuşma ve Eğitimci Yazar Duran Çetin tarafından izleyicilere bilgi verilmesi ile devam etti. Konferans, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un, konuşmacılara günün anısına verdiği hediye ile son buldu.

Başkan Tosun; “Aile, Toplumun Temel Yapı Taşıdır ”

Ailelerin eğitimli ve bilinçli fertlerden oluşmasının topluma fayda sağlamacığına dikkat çeken Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Dünyada her geçen gün aile, çocuk ve toplum açısından yaşanan olumsuz olayların sayısı artıyor. Aile, çocuk, eğitim ve toplum sıkıntılı günlerden geçiyor. Böyle kötü zamanlarda verilen eğitimsel konferanslar ile olumsuzlukların bir nebze olsa azalmasına katkı sağlayabiliriz. İnşallah sıkıntılı günler verilen bu eğitimlerle yerini güzel yarınlara bırakacaktır. Verilen bu anlamlı konferans için de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ