26 Nisan 2018

Başkan Tosun,  Devlet Bahçeli’yi Ziyaret Etti

Başkan Tosun,  Devlet Bahçeli’yi Ziyaret Etti

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Kula’ya kazandırılan yatırımlar ve hizmetler hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgi veren Başkan Tosun, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Ankara’da gerçekleştirdiği temaslarında ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi, parti genel merkezindeki makamında ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Tosun’a, MHP Kula İlçe Başkanı ve Kula Belediye Meclis Üyesi Vedat Yılmaz da eşlik etti. Burada bir süre sohbet eden ve 4 yıllık görev süresi içerisinde Kula’ya kazandırılan yatırımlar ve hizmetler hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgi veren Başkan Tosun, Kulalı hemşerilerinin selamlarını iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başkan Hüseyin Tosun’a çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Tosun, Genel Başkan Bahçeli’ye ziyaretinin anısına ay yıldız ve üç hilal motifli minyatür kepenek takdim etti.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Ankara ziyareti kapsamında TBMM Başkanı İsmail Kahraman, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’a da nezaket ziyaretinde bulunup, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ