19 Eylül 2017

Başkan Tonguç’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı 

Başkan Tonguç’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı 

 

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

2017-2018 eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Şehzadeler İlçe Başkan Ahmet Tonguç mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Şehzadeler ilçemizde resmi ve özel ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere toplamda 79 okulda 26 bin 64 öğrencimize 2 bin 730 öğretmenimiz eğitim öğretim vermektedir. Öncelikle 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğretmenlik görevini ifa ederken şehit düşen öğretmenlerimizi de hayırla yad ediyorum.

3 Kasım 2002’de tek başına iş başına gelen milletin partisi AK Parti’nin kurduğu hükümetimizin ücretsiz ders kitaplarıyla başlayan eğitim öğretime desteği yeni dersliklerin yapılmasıyla devam etmiştir. Daha önce hayal bile edilemeyen adımlar 15 yıllık AK Parti iktidarımızla atılmış, atılmaya da devam edilmektedir.  Ben inanıyorum ki önümüzdeki dönemde de hükümetimiz eğitim reformlarına devam edecektir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın da dediği gibi ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşıyacak, 2023 hedefleri ile 2053 ve 2071 vizyonuyla buluşturacak olan temel unsur da yine eğitimdir. Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ülkesini ve bayrağını seven nesiller yetiştirebilirsek ne mutlu bizlere.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının bir kez daha tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını Allah’tan dua ve niyaz ediyorum.”

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ