27 Mayıs 2018

Başkan Tonguç ve Ekibi Durmak ve Yorulmak Bilmiyor

Başkan Tonguç ve Ekibi Durmak ve Yorulmak Bilmiyor

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve yönetimi durmak ve yorulmak nedir bilmeden seçim çalışmalarına devam ediyor.

24 Haziran’da sandık başına gidilmesinden dolayı Ramazan Ayı’nda hızlanan seçim çalışmaları Şehzadeler’de hız kazanmış durumda.

Başkan Tonguç ve ekibi her gün mahalleleri ziyaret ediyor ve iftarlarını onlar ile birlikte açıyorlar. Her gün bir mahalleye iftardan önce giderek vatandaşlarla bir araya geliyorlar. Akşam ezanının okunması ile birlikte mahalle sakinleriyle oruç açtıktan sonra kahvehane, esnaf ve ev ziyareti yapan Başkan Tonguç ve ekibi teravih namazını da başka bir mahallede kılarak oradaki vatandaşlara namaz sonrası Şehzadeler Belediyesi ile birlikte limonata ikramında bulunuyorlar.

Limonata ikramının ardından Başkan Tonguç’un öncülüğünde başka bir mahalleyi ziyaret eden AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı gittikleri mahallelerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyorlar.

Yönetim kurulunun haricinde Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk, Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber farklı mahallelerde farklı programlar yaparak Şehzadeler İlçesi sakinleriyle bir araya geliyor ve istişare ediyorlar.

Her gittikleri mahallede olumlu tepkiler alan ve büyük bir kalabalık ile karşılanan Başkan Tonguç ve ekibi Ramazan Ayı’nda dahi dur durak bilmeden seçimlere çalışıyorlar.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ