21 Eylül 2017

Başkan Çerçi İl Müdürü Öztürk’ü Konuk Etti

Başkan Çerçi İl Müdürü Öztürk’ü Konuk Etti

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ü makamında ağırladı. Öztürk’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çerçi, gençlerin spora yönlendirilmesine yönelik yapılacak projelere destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

 

Geçtiğimiz günlerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Yunus Öztürk, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Yunusemre Belediye Spor Kulübü Başkanı Arif Alkan da hazır bulundu. Kurumlarla Manisa sporuna katkı sağlayacak projeler üretmek istediklerini kaydeden Öztürk, sporculara verdiği destekten dolayı Başkan Çerçi’ye teşekkür etti. Öztürk, “Sporcu kökenli bir isim olarak ilimizde başarılı sporcular yetişmesi için çalışacağız” diye konuştu.

 

Öztürk’ü makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu anlatan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise, “Yunus Bey, sporun içinden gelen bir isim. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Yunusemre Belediyesi olarak çocuklarımızın, gençlerimizin spora yönlendirilmesini önemsiyor; bunun için çalışmalarda bulunuyoruz. Yine amatör spor kulüpleri başta olmak üzere kulüplerimize ayni ve nakdi yardımlarımız var. Yunusemre Belediyesi olarak Manisa sporuna katkı sağlayacak projelere her daim destek vermeye hazırız” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Çerçi, Yunus Öztürk’e günün anısına tablo hediye etti.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ