01 Mart 2018

Başkan Çelik Coşkun’u Makamında Ağırladı

Başkan Çelik Coşkun’u Makamında Ağırladı

Geçtiğimiz günlerde Kredi ve Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürlüğü görevine yeni atanan İl Müdürü Semih Coşkun, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Başkan Çelik, Coşkun’a yeni görevinde başarılar diledi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kredi ve Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Semin Coşkun’u makamında misafir etti. Coşkun’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çelik “KYK İl Müdürlüğü görevine yeni atanarak ziyaretimize gelen değerli İl Müdürümüz Semih Coşkun kardeşimize bu nazik ziyaretleri nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır yakından tanıdığımız sevdiğimiz bir arkadaşımızın böylesine önemli bir göreve gelmiş olması bizleri son derece mutlu etmiştir. Değerli Semih Coşkun kardeşimizin başarılı bir şekilde görevini layığı ile yerine getireceğine yürekten inanıyorum. Çünkü geçmiş dönemlerde hangi görevlerde bulunduysa o görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğini çok iyi biliyoruz. Kredi ve Yurtlar Kurumunda güzel işlere imza atacaktır. Kendisini bir arkadaşı ve bu şehrin bir Belediye Başkanı olarak değerli KYK İl Müdürümüzün yanında ve destekçisi olacağız” dedi.

Kendisini misafir eden Başkan Çelik’e teşekkür eden KYK İl Müdürü Semih Coşkun, Şehzadeler Belediyesi ile birçok ortak projeye imza atacaklarını ifade etti.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ