20 Nisan 2018

Başkan Amcalarını Gösterilerine Davet Ettiler

Başkan Amcalarını Gösterilerine Davet Ettiler

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi minikleri makamında ağırladı. Makamını 2 öğrenciye devreden Başkan Çerçi; onlara ne yapmak istediklerini sordu. Minik başkanların ilk icraatları ise park oldu.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi Özel Yunusemre Anaokulu ve Yunusemre Gündüz Bakımevi 5 yaş grubu öğrencilerini makamında konuk etti. Ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Şaver Yüksel, okul yönetimi ve öğretmenler de katıldı. Başkan Çerçi miniklerle yakından ilgilenirken; miniklerle arasında geçen diyaloglar yüz gülümsetti. Makamını sembolik olarak 5 yaşındaki Öykü Beril Dağdelen ve Eren Efe Aydın’a devreden Başkan Çerçi geleceğin büyüklerine ilk icraatlarını sordu.  Minik Başkanlar ilk icraatlarını sıralarken biraz utansa da temalı park ve temiz bir şehir istedi.

BAŞKAN AMCALARINI YIL SONU GÖSTERİLERİNE DAVET ETTİLER

Anaokulu öğrencileri Başkan amcalarını, 2 Mayıs Çarşamba Günü Kültür Sitesi Lale Salonu’nda gerçekleştirecekleri yılsonu gösterisine davet etti. Minik öğrencilere teşekkür eden Belediye Başkanı Çerçi ise programa katılmaya gayret edeceğini söyledi; onları izlemekten mutluluk duyacağını kaydetti.

HERŞEY GELECEK NESİLLER İÇİN

Yunusemre Belediyesi olarak gelecek nesillerin güzel, temiz, modern bir şehirde yaşaması için çalıştıklarını dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Çocuklarımız geleceğimizin büyükleri. Onların modern bir şehirde mutlu bir şehirde yaşaması için çalışıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz için projeler üretiyoruz; üretmeye de devam edeceğiz. Bu anlamda dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; çocuklarımızın barış ve huzur dolu bir dünyada yaşamalarını temenni ediyorum” Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Çerçi, miniklere günün anısına hediye verdi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ