29 Mart 2018

Başkan Aloğlu Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor

Başkan Aloğlu Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor

Değirmencinin işi buğdaydan un üretmektir. Fakat görüyoruz ki, değirmenin başında oturanlar; ya değirmene buğday döküp un yerine tavşan çıkarmayı veya buğday getirenleri taşlamayı iş sanmaktadır. Oysa asıl olunan fıtrata uygun davranıp değirmenciliğin gereğini yapmaktır. Sadece bunu yapmak hem üretene hem de tüketene hadimlikte kâfidir.

Bizler bu şehrin koltuklarına değil; değirmenciliğine, emekçiliğine ve her gün katma değer sağlayacak çerileri olmaya adayız. Bunun içinde sırtımızı dayayacağımız, üretirken destek alacağımız iş arkadaşlarımıza ihtiyaç duyuyoruz.

3.PROJEMİZ; MTSO İSTİHDAM BÜROSU

Projelerimizi açıklamaya devam ediyoruz. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde istihdam bürosu kuracağız. Sanayicimizin istediği nitelikli kalifiye elemanları kayıtlarını alacağız. Böylelikle hem ülkemizin istihdam politikasına katkı sağlayacağız hem de sanayicimizin talepleri doğrultusunda nitelikli çalışanların işe yerleştirilmesini sağlayacağız. Bu çalışmaları yaparken meslek liselerimiz, Üniversitemiz ile koordineli olarak çalışacağız. Bunun yanında Manisa’da her yıl düzenlenen istihdam fuarına da katkı sağlayacak şekilde şehrimizin kıymetli kurum ve fabrikalarıyla istihdam fuarları düzenleyeceğiz. Referans ve iş kollarına göre oluşturacağımız cv havuzumuz senenin 365 günü data görevi üstlenecek hem işverene hem de çalışma arkadaşlarımıza ekmek kapısı olacaktır.

İlimizin dünyanın en önemli yatırım yapılan sanayi şehri olma unvanını yaşatacak, Manisa Markasını daha ileriye yine Manisalılar ile birlikte taşıyacağız.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ