17 Ekim 2017

ATIL ALANDAN MODERN ALANA DÖNÜŞ

ATIL ALANDAN MODERN ALANA DÖNÜŞ

Alaşehir Kenan Evren Genişleme Sahası, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sihirli dokunuşuyla modern bir görünüme kavuşuyor. Atıl bir durumda bulunan alan, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan proje ile ilçe sakinlerinin keyifle zaman geçireceği bir sosyal alan olma yolunda hızla ilerliyor. Mevcut alan yürüyüş yolu, çocuk oyun gurupları ve peyzaj uygulaması gibi birçok donatıyla kısa süre içerisinde hizmete girecek.

Alaşehir ilçesinde bakımsız bir durumda olan Kenan Evren Genişleme Sahası, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan proje ile modern bir sosyal alana dönüşüyor. Atıl bir durumda olan mevcut alan, Büyükşehir Belediyesi tarafından alana yapılan yürüyüş yolu, piknik masaları, süs havuzu gibi donatılarla ilçe sakinlerinin keyifle zaman geçireceği bir alan olmaya aday.

Estetik ve Modern Bir Görünüm Kazanacak

Çalışmaların tamamlanmasının ardından ilçedeki sosyal alan eksikliğinin önemli ölçüde giderileceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” Mevcut alanda yürütülen çalışmalardan ilçe sakinlerimiz oldukça memnun. İnşaat çalışmalarının ardından yapılacak olan peyzaj uygulamasıyla da Kenan Evren Genişleme Sahası daha estetik ve modern bir görünüm kazanacak” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ