07 Mart 2018

Altın Kıza Büyük Onur

Altın Kıza Büyük Onur

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dünya şampiyonu sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, Yeni Asır Gazetesi tarafından Kaya Thermal Convention Center Otelde düzenlenen  ‘Yılın Spor ve İş Kadınları’ ödül töreninde Aerobik Cimnastik dalında yılın sporcusu ödülüne layık görüldü.
Yurt içinde yurt dışında kazandığı şampiyonluklarla kulübümüzün,  Manisa’mızın  ve ülkemizin adını başarıyla duyuran dünya şampiyonu sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı’ya bir ödülde Yeni Asır Gazetesinden geldi. Şampiyon sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı, Yeni Asır Gazetesinin ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ özelinde ‘ Yılın Spor ve İş Kadınları’ ödül töreninde aerobik cimnastik dalında yılın sporcusu ödülüne layık görüldü. Onbaşı, ödülünü Kaya Thermal Convention Center Otelde düzenlenen ödül töreninde Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Tarık Tekcan’ın elinden aldı.
Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç,  Şampiyon Sporcuyu Kutladı 
Ayşe Begüm Onbaşı’yı ödül töreni gecesinde yalnız bırakmayan Manisa Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç, her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “ Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde, Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan başkanlığında, yönetim kurulu olarak her zaman sporcularımızın yanındayız ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Aerobik Cimnastik dalındaki şampiyon sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı, Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu olmak üzere bu zamana kadar bir çok başarılar yaşadı ve kulübümüzün, Manisa’mızın ve ülkemizin adını başarıyla duyurdu. Bundan sonra kendisine Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü olarak her zaman büyük destek vermeye ve yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ