16 Mayıs 2017

Allianz Motto Müzik MCBÜ de

Allianz Motto Müzik MCBÜ de

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerin kariyer günlerine katılan

Allianz Türkiye, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde eğitim gören gençlerle buluştu. Gençlerin şirket hakkında bilgi alıp özgeçmişlerini paylaştığı ve staj başvurusu yaptığı etkinliklere, Allianz Motto Müzik’in kişiye özel müzik kabini de renk kattı. “Allianz’dan iş teklifi almışsın gibi dans et” mottosuyla düzenlenen etkinlik kapsamında gençler, Allianz Motto Müzik’in kişiye özel müzik kabininde istediği parçayı çalıp doyasıya eğlendi.

Sigorta sektörünün lider şirketi ve güçlü finans kuruluşu Allianz Türkiye, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerde düzenlenen kariyer günlerinde gençlerle buluşmaya devam ediyor. Celal Bayar Üniversitesi Kariyer Günleri’nde kurulan Allianz standında şirketin çalışma kültürü ve koşulları hakkında bilgi verilirken, yeni mezunlara fırsat tanınacak İzmir operasyon merkezi Allianz Kampüs ve yaz dönemi staj başvuruları için de özgeçmişler kabul edildi.

Allianz Türkiye’nin özel olarak tasarlattığı “kişiselleştirilmiş müzik kabini” de kariyer günlerinde gençlerin ders stresini atmasına yardımcı oldu. YouTube üzerinden yayın yapan müzik kültürü ve eğlence kanalı Allianz Motto Müzik, kişiye özel müzik kabini ile etkinliklere katıldı ve üniversite öğrencilerine “Allianz’dan İş Teklifi Almışsın Gibi Dans Et!” sloganıyla seslendi.  “Ben Yabancı Severim”, “Türkçe Pop’la Eller Havaya”, “DJ/Elektronik”, “hip-hop” ve Biraz Fantezi” listelerinden dilediği şarkıları seçen gençler, Allianz Motto Müzik’in kişiye özel müzik kabininde istediği müziği dinleyip dans ederek stres attı.

Kabin içerisinde yapılan kayıtlara, önümüzdeki günlerde Allianz Kariyer ve Allianz Motto Müzik hesaplarından ulaşmak mümkün olacak.

Allianz Türkiye, Celal Bayar Üniversitesi’nin  yanı sıra bugüne kadar Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi,Akdeniz Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi’nde gençlerle buluştu.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ