07 Haziran 2018

Akhisar Belediyesi Mahalle İftarları Son Buldu

Akhisar Belediyesi Mahalle İftarları Son Buldu

Akhisar Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen mahalle iftarları son olarak Reşatbey Mahallesi’nde gerçekleştirildi. 324 sokak üzerinde kurulan iftar sofralarına yüzlerce mahalleli eşlik etti.

İftar programına katılan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın akşam ezanı okunmadan önce alana geldi ve tek tek masaları gezerek mahalle halkının Ramazan ayını kutladı. Akhisar Belediyesi tarafından bu yıl Ramazan ayında Seytiahmet, Efendi, Ulucami, Cumhuriyet, Şeyh İsa ve son olarak Reşatbey Mahallesinde iftar programları düzenledi.

“RAMAZAN, SÜKÛNET VE HUZUR DEMEK”

Mahalle iftarına gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Salih Hızlı, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ateşten kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Allah’a yaklaşmak, sükûnet ve huzur demek. Mahalle iftarlarımız birlik ve beraberlik iftarlarıdır. Mahalleli kardeşlerimizle bir araya geldiğimiz birlikte iftar ettiğimiz bu güzel atmosferde Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ