27 Şubat 2018

AK Parti Yunusemre Mahalle Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Yunusemre Mahalle Başkanları İle Bir Araya Geldi

Yunusemre Belediyesi, AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatı’nın katkılarıyla düzenlenen Şehir Buluşmaları kapsamında bu kez AK Parti Yunusemre Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Önümüzdeki seçimlerin önemine dikkat çeken Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Türkiye’nin yeniden dirilişinin habercisi bu seçimlerdir” diye konuştu.

 

AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatının katkılarıyla Şehir Buluşmaları programının ilkini kırsal mahalle muhtarlarıyla yapan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre Mahalle Başkanlarıyla bir araya geldi. Mesir Tabiat Parkı’ndaki Yunuspark Kafe’de gerçekleştirilen toplantıya Başkan Çerçi’nin yanı sıra AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve yönetimi, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şaver Yüksel ile AK Parti Yunusemre Mahalle Başkanları katıldı.

 

CUMHURBAŞKANININ PROGRAMINA DAVET ETTİ

 

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Katıöz, ekibini tanıttı, seçimler için hedeflerini anlattı. Fatih Katıöz konuşmasında, “Amacımız teşkilat olarak bir araya gelmek, kaynaşmaktır. Ekip olarak ilçemizdeki bütün mahallelere geleceğiz. Önümüzde yerel ve genel seçimlerimiz var. Önümüzdeki seçimler gerçekten çok önemli. İyi bir çalışma ve Allah’ın izni ile başarılı olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sisteminde de Cumhurbaşkanı yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Bunu başarabilecek kapasitemiz olduğuna inanıyorum. 4 Mart Pazar Günü 14.30‘da 19 Mayıs Stadyumu önünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacağız. Tüm hemşehrilerimizi Cumhurbaşkanımız ile buluşmaya davet ediyoruz” diye konuştu.  

 

BAŞKAN ÇERÇİ SEÇİMLERİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ

 

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise 2019 yılında gerçekleştirilecek genel ve yerel seçimlerin önemine atıfta bulunduğu konuşmasında; “Önümüzdeki yıl çok önemli gelişmeler olacak. 2019 yılı önemli seçimlere gebedir. Türkiye’nin önünü kesmek isteyenler, Cumhurbaşkanımızı yok etmek isteyenler el birliği ile çalışıyorlar. Türkiye’nin kaderi bu seçimlere bağlı. Türkiye’nin yeniden dirilişinin habercisi bu seçimlerdir” dedi.

 

BİRLİK MESAJI VERDİ

 

Belediye Başkanı Çerçi, yönetim olarak şehrin geleceğini tasarlayan bir anlayışla projeler ürettiklerini anlatırken; konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Belediye olarak bizler yoğun bir gayret içerisindeyiz. Mahalle Başkanlarımız ve muhtarlarımız ile el ele, birlik içerisinde, ilçemizin huzuru ve refahı için çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Yeni bir parti yönetimi, yeni bir ilçe başkanımız var. Heyecanlılar, güzel bir şeyler yapmak istiyorlar. Bizler de yeni yönetimimize destek olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerimize doğru adım adım ilerlemek istiyoruz. Belediye olarak pek çok projeyi hayata geçirdik. Bu çalışmalarımız ve projelerimiz artarak devam edecek. Partimizle, ilçe teşkilatımızla huzur ve kardeşlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ