06 Mayıs 2018

AK Parti Şehzadeler Kadın Kolları Vites Artırdı

AK Parti Şehzadeler Kadın Kolları Vites Artırdı

AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları seçim çalışmalarını aylar önce vermesine rağmen erken seçim kararıyla vites arttırdı.

AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk’ün öncülüğünde hızlanan seçim çalışmaları mahalle, ev, esnaf ve şehit ailesi ziyaretleriyle devam ediyor.

Dur durak bilmeden aynı anda farklı ekipler halinde 3 mahalle gezip insanların derdini sıkıntısı dinleyen kadın kolları teşkilatı 2 günde 12 mahalle gezerek vatandaşın gönlüne taht kurdu.

Sancaklıiğdecik Mahallesi’nden , Alaybey Mahallesine kadar bir çok mahalleyi 2 gün içinde ziyaret eden Şentürk ve ekibi halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Başkan  Şentürk,” Öncelikle, halka hizmetin Hak’a hizmet olduğu bilen bir ekibe sahip olduğum için çok gururluyum buradan onlara teşekkür ediyorum. İki gün içerisinde yaklaşık 12 mahallemizi gezdik. Nurlupınar, Kuşlubahçe, Adakale, 1. Anafartalar, 2. Anafartalar, Karatepe, Ishak Çelebi, Alaybey, Arda, Kazım Karabekir, Sancaklıbozköy, Sancaklıiğdecik gibi mahallelerimize ziyaretlerde bulunduk. Evlerine misafir olduk, dükkanlarında dertlerini dinledik. Sağolsunlar bizleri çok güzel ağırladılar. Bunların yanı sıra şehit ailelerini ziyaret ettik. Erken seçim kararı almadan önce zaten biz çalışmalarımıza başlamıştık. Erken seçim kararı alındıktan sonra tabiri caizse vites arttırdık. İnşallah ülkemiz, milletimiz için en hayırlısı ne ise seçimde de o olsun. Tek temennimiz Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda başkan yaptırmak. Allah’ın izniyle de başaracağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ