12 Nisan 2018

AK Parti Şehzadeler İlçe Gençlik Kollarından Polislere Çorba İkramı

AK Parti Şehzadeler İlçe Gençlik Kollarından Polislere Çorba İkramı

AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları Polis teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümünde Polis noktaları ve bazı karakolları ziyaret ederek çorba ikramında bulundu.

 

Ziyaret esnasında açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş, “Polislerimiz ülkemizin huzur ve güven ortamının teminatlarıdır. Gençlik Kolları olarak bizler de cansiperane görev yapan polis abilerimize, ablalarımıza çorba ikramında bulunarak birer jest yapalım ve onların yanlarında olduğumuzu gösterelim istedik. Onlar da bizleri en güzel şekilde ağırladı.”

 

Ziyaretler esnasında polislerin bazı taleplerini iletmesi üzerine Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş ve arkadaşları İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’a telefonla bağlanarak talepleri bizzat ilettiler. Telefonda polislerimizin halkın güvenliği ve huzuru açısından canları pahasına görev yaptıklarını ve 15 Temmuz’da da bunu en iyi bir şekilde gördüklerini , çok önemli görevler üstlendiklerini vurgulayan  Tonguç taleplerinin çözümü noktasında gerekli yerlerle görüşmeler yapacağını söyledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ