10 Şubat 2017

AK Parti il Genelinde Çalışmalarına Hız Verdi

AK Parti il Genelinde Çalışmalarına Hız Verdi

Yeni göreve gelen Berk Mersinli başkanlığındaki AK Parti Manisa İl Teşkilatı, il genelinde referandum çalışmalarına hız verdi. AK Parti İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta belirlenen yeni yönetimin yürütme kurulu üyeleri, ilçelerdeki temsilcileriyle bir araya gelerek, referanduma hazırlık stratejilerini belirledi.

Anayasa değişikliği için referandum yapılacağının belirlenmesi ardından çalışmalarına başlayan AK Parti Manisa İl Başkanlığı, 16 Nisan’da yapılması ön görülen referandum öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz ay başında AK Parti Manisa İl Başkanlığı görevine getirilen Berk Mersinli’nin geçtiğimiz hafta yapılan değerlendirmeler sonucu belirlediği yeni yönetimin yürütme kurulu üyeleri, içlerdeki kendilerine bağlı birimlerin başkanlarıyla bir araya gelerek, referandum çalışmalarını değerlendirdi. Mali ve idari işler, ekonomi işleri, sivil toplum ve halkla ilişkiler, siyasi hukuk işleri, yerel yönetimler, tanıtım ve medya, sosyal politikalar, dış ilişkiler, seçim işleri, SKM ve Ar-Ge başkanlıkları yaptıkları toplantılarda, referandum öncesi durum değerlendirmesi ve eksik olunan noktalar görüşüldü. Yapılan toplantılar hakkında bilgi veren AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli,

“AK Parti Manisa İl Başkanlığı olarak geçtiğimiz hafta yaptığımız değerlendirme sonucunda yürütme kurulu üyelerimizi belirledik. Önümüzdeki Nisan ayında yapılması ön görülen referandum öncesinde teşkilatlarımızın heyecanı arttırmak, durumunu gözden geçirmek amacıyla bütün birim başkanlarına ilçelerdeki birim başkanlarımızla toplantı yapmaları yönünde görev verdik. Bu konuyla ilgili birim başkanlarımız gerekli toplantıları yaptılar. 15 birimimizden 11 tanesi bu toplantıları gerçekleştirdi. Bu toplantılarda partimizin referandum çalışmaları değerlendirmiştir, mevcut durum ve eksik olduğumuz noktalar değerlendirilmiştir. Manisa’da referandum ile ilgili ciddi bir oy oranıyla ‘evet’ çıkacağına inancımız tamdır. Manisa teşkilatları olarak bu noktada gayretli bir çalışmanın içerisindeyiz.“ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ