14 Ağustos 2017

AK Parti 16 Yılda Hizmetin Tek Adresi Oldu

AK Parti 16 Yılda Hizmetin Tek Adresi Oldu

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet TONGUÇ AK Parti’nin 16’ıncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. AK Parti’nin 16 yılda hizmetin tek adresi olduğunu vurgulayan TONGUÇ;

 

“Ak Parti 14 ağustos 2001 tarihinde kurulup iktidara geldiği günden beri yatırım ve icraatlarla ülkemizi adeta şaha kaldırmıştır. İktidar olarak cumhuriyet tarihinde kırılmadık rekor bırakmayan partimizin bu başarısı, milletimizin kendi başarısıdır. Çünkü Ak Parti’nin gücünün kaynağı ve sahibi millettir.

 

Ülkemiz düne göre gerek içeride, gerekse dışarıda 2001 yılından öncesine mukayese bile edilemez. Ülkemiz bölgesinin ve dünyanın en önde gelen ülkelerinden birisi haline geldi. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, ihracatta, ekonomide, teknolojide kat ettiğimiz yol, kazandığımız ivmeyi gözümüzün önünden geçirelim ve bunun hiçte kolay gerçekleştirilemez olduğunu bilmek gerekiyor. AK Parti 16 yılda hizmetin tek adresi oldu. Manisa’da ve Türkiye’de yaptığımız hizmetlerle vatandaşımızın yüzünü güldürdük. Türkiye AK Parti ile daha da gelişti.

 

Bu gelişmeleri gerçekleştirebilmemizi sağlayan başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki partimizin Ak kadroları ve yüce milletimizin bize olan inancıdır. 2023 vizyonu doğrultusunda bu beraberliği ve huzuru bozmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.” dedi.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ