24 Ekim 2017

75. YIL IŞIKLANDIRILDI

75. YIL IŞIKLANDIRILDI

Yunusemre Belediyesi 75. Yıl Mahallesi’nde vatandaşın isteği üzerine Vali Aziz Bey Caddesi’nde ışıklandırma çalışması yaptı.

 

Bugüne kadar birçok mahallede ışıklandırma çalışması gerçekleştiren Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 75. Yıl Mahallesi’ni ışıklandırdı. Vali Aziz Bey Caddesi yapılan çalışma ile aydınlatıldı. İhtiyaç duyulan bölgelerde belirli bir program dahilinde ışıklandırma çalışması yaptıklarını kaydeden Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ata konuya ilişkin yaptığı açıklamada,  “75. Yıl Mahallesi Vali Aziz Bey Caddesi’nde Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları ile ışıklandırma çalışması gerçekleştirdik. 88 adet direk ile burada aydınlatma çalışması yaptık. Gece geç saatlere kadar mahalle halkı gezip esnaflarımızdan alışveriş yapabiliyor”  diye kouştu

 

Işıklandırma çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren 75. Yıl Muhtarı Aziz Çetinbaş,  “Yunusemre Belediyesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çevremiz aydınlandı. Esnaflarımıza kolaylık oldu. Mahallemize bir canlılık geldi” dedi. Mahalle sakinlerinden Güray Karayılan da açıklamasında “Bu mahallenin esnafıyım. Burada çok karanlık bir görüntü vardı. Ama yapılan çalışmalardan sonra mahallemizdeki çocuklarımız artık rahat bir şekilde gezebiliyorlar.” Ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ