15 Kasım 2017

250 PROJE 803 MİLYONLUK YATIRIM

250 PROJE 803 MİLYONLUK YATIRIM

 Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye Meclis üyelerini 23 Kasım Perşembe günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Selendi, Alaşehir, Salihli ve Turgutlu ilçelerinde gerçekleştirilecek olan toplu açılış törenine davet etti. Başkan Ergün, 4 ilçede 803 milyon lirayı bulan 250 projenin açılışının gerçekleştirileceğini kaydetti.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı’nda Manisa Büyükşehir Belediyesinin yatırımları ile ilgili konular da gündeme geldi. 23 Kasım Perşembe günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla Selendi, Alaşehir, Salihli ve Turgutlu ilçelerinde toplu açılış töreni yapacaklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Yaklaşık 803 milyon TL’yi bulan 250 proje ve yatırımların açılışları yapılacak 23 Kasım Perşembe günü. Sayın Genel Başkanımızı bir kere daha Manisa’mızda ağırlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hepinizi açılışlarımıza davet ediyorum” dedi.

Devlet Bahçeli’nin Adı Selendi Kent Meydanı’na Verildi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başta olmak üzere Selendi, Salihli, Alaşehir, Sarıgöl, Turgutlu ve Kula Belediye Başkanlarının imzasını taşıyan isim önergesi de meclis gündem maddelerinde görüşüldü. Önerge doğrultusunda, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi’ye kazandırılan Kent Meydanı’na MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli; Sarıgöl Gençlik Merkezine Atatürk adı verilmesi teklif edildi. Teklifler, oybirliğiyle kabul edildi.

AK Parti’de Grup Başkanvekili Değişti

Öte yandan bir süredir Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’nin yürüttüğü AK Parti Grup Başkanvekilliğinde de değişim oldu. AK Parti Grubu’nun yeni başkanvekili Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Öz’ü tebrik etti. Başkan Ergün’e teşekkür eden Kamil Öz, “Beraber Manisa’ya hizmet etmenin bilincindeyiz” dedi. Başkan Ergün de, “Hepimiz bir partinin temsilcileriyiz. Ama tek bir doğru var. Doğru hizmet edelim. Manisa için doğru yatırımların arkasında duralım. İnşallah bu güzelliğimiz görevimizi tamamladığımız son güne kadar daim olsun” ifadelerini kullandı. Tüm maddelerin oylanmasının ardından ara komisyonlara sevk edilen maddelerin görüşülmesi amacıyla meclis oturumu kapatılmadı ve 28 Kasım’da yeniden toplanmak üzere birleşime ara verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ