20 Haziran 2018

AK Parti Yunusemre’den Üçüncü Miting Muradiye’de

AK Parti Yunusemre’den Üçüncü Miting Muradiye’de

AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mitinglerin üçüncüsü Muradiye Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Muradiye Meydanı’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen mitinge AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti Manisa Milletvekili adayları Semra Kaplan Kıvırcık, Ozan Erdem ve Serkan Eren, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, BBP İl Başkanı Ahmet Ay ve partililer katıldı. Mitingde ilk konuşmayı Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi gerçekleştirdi. Muradiye’nin istikrara önem verdiğini ve tercihini de bu yönde yapacaklarını kaydeden Başkan Çerçi, “Önemli günlerden geçiyoruz. Türkiye’nin bekası için, yeni nesiller için ve tüm mazlum insanlar için hafta sonu önemli bir karar verilecek. 16 yıldan beri Türkiye’ye büyük hizmetler getiren Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığını gerçekleştireceğiz. Mesele memleket ise gerisi teferruattır. Avrupası, haçlıları, Siyonistleri Tayyip Erdoğan’a karşı. Tayyip Erdoğan’ı devirmek isteyen, Türkiye’nin önderlik etmesini istemeyen ne kadar nifak çevresi varsa, iş birliği içerisinde. Türkiye büyük dönüşümlere imza attı. Gelecek nesiller adına bütün gücümüzle çalıştık ve çalışıyoruz. Her seçimde galip gelindi. Hep yenildiler. Yine yenilecekler. Tarihimiz nice zaferlerle dolu. Zaman zaman kötü dönemleri de yaşadık. Varolma mücadelesi verdik. Cenab-ı Allah şükrederseniz nimetinizi arttırırım diyor. Şükredeceğiz. Bu ülkede o kadar büyük işler yapıldı ki. Her alanda büyük devrim yaşandı. Tabii ki eksiklikler vardır. Bundan sonra da olacaktır. Memlekette çakılı çivisi olmayanlar bugün iktidar hayalleri kuruyorlar. Bunlara fırsat verecek miyiz? Herkes duysun. Muradiye’den bunun mesajını veriyoruz. Geleceğimiz adına, İMF’nin bir daha bu ülkeye girmemesi adına, milli yerli olan ne varsa daha da ileriye gitmesi adına; canımızı dişimize takacağız. Tek başımıza iktidar olacağız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız” dedi.

“AK BELEDİYELER HİZMET BELEDİYELERİDİR”

Konuşmasının devamında AK Partili belediyelerin hizmet belediyeleri olduğunu ifade eden Çerçi, “Belediyemiz çalışıyor. Büyük hizmetlere imza atıyoruz. Ustamızdan aldığımız vizyonla çalışıyoruz. Yunusemre Belediyesi geleceğin yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bunu tüm Türkiye görecek. Muradiye’nin nüfusu hızla artıyor. Altı tane park yaptık. Kültür merkezi yaptık. Yapıyoruz, yapıyoruz. Yapacağız. AK Parti belediyesi yapar. Çünkü ustamız Recep Tayyip Erdoğan. AK Parti Belediyeleri hizmet belediyeleridir. Durmak yok yola devam. Kıskananlar hazım ilacı kullansın” dedi.

“DURMAYACAĞIZ”

Çerçi’nin konuşmasının ardından sahneye gelen İl Başkanı Berk Mersinli ise teşkilatlara çok çalışılması gerektiği yönünde uyarıda bulunarak şunları söyledi; “24 Haziran’da iki tane oy kullanacağız. Cumhurbaşkanı ve milletvekillerini seçeceğiz. On tane birbirinden kıymetli adayımız var. Teşkilatın içinden çıkmış kimseler. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza nasıl destek oluyorsak, milletvekili adaylarımızı da desteklememiz gerekir. 24 Haziran’a kadar kapı kapı dolaşacağız. Sandıklara sahip çıkacağız.”

“2023 HEDEFLERİNE ULAŞACAĞIZ”

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Ozan Erdem ise konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin 2023 hedefleri için bir anahtar olduğunu belirterek, “2002’den bu yana yaptığımız seçimlerin hepsinden daha önemli bir seçim. Gezi olayları, 17/25 Aralık sivil darbesiyle yıkamadıkları düzenimizi 24 Haziran seçimiyle mühürleyeceğiz. Dört gün kaldı. Bu sürede sıkılmadık el, girilmedik kalp bırakmayacağız. Gayret bizden zafer Allah’tan dedik. 2023 hedeflerimize; Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Destici ve Devlet Bahçeli’yle ulaşacağız. Cumhuryetimizin 100. Yılında gönül coğrafyamızda adaletle, merhametle inşa ve ihya faaliyetlerinde bulunacağız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. Yapa yapa büyüdük. Birileri çıkıp komutanların apoletlerini sökeceğini söylüyor. O apoletlerini sökmek istediği komutan bugün kandile Türk bayrağı dikiyor. Hadi git orada sök” dedi.

“GEÇMİŞİMİZDEN FEYZ ALDIK”

Manisa’nın en genç adaylarından birisi olan Serkan Eren ise AK Parti’de gençlere her zaman değer verildiğini ifade ettiği konuşmasında; Manisa’nın en genç adaylarından biriyim. Bazılarının 20 yaşında milletvekili mi olur dedikleri elhamdülillah bizleriz. Bu gençlik Fatih’ten feyz almış gençlik. İnşallah Türkiye’nin parlak geleceğini gençlik kuracak” şeklinde konuştu.

“KALPLERİ FETHETTİK”

AK Parti’nin 16 senedir Türk halkının kalbinde taht kurduğunu belirten AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Semra Kaplan Kıvırcık ise şu şekilde konuştu; “Sahada öncümüz olarak, kapı kapı gezerek rüyamızı herkese anlatan AK kadınları selamlıyorum. Partimiz kuruluşunda kadınlarımızı temel dinamik olarak almıştır. İktidarımız boyunca kadınlarımızın zaten sahip olduğu hakları daha çok kullanmasını sağlayan, annelerimize haklarını genişletilmiş olarak kullanılması AK Parti sayesine oldu. Biz Türk halkının kalbini fethettik. Başkanlık sistemine geçeceğimiz 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüzde 60’larda çıkaracağız. Cumhurbaşkanımızın hedeflerini yerine getirmesi için de güçlü bir parlamentoya ihtiyacımız var. Bu sebeple adaylarımıza destek vereceğiz.”

“ERDOĞAN’I YEDİRTMEYECEĞİZ”

Son konuşmacı olarak sahneye gelen AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, 24 Haziran seçiminin tarihi önemine vurgu yaparak şunları söyledi; “24 Haziran’a birkaç gün kaldı. Kritik süreçten geçiyoruz. Konuşulanları görüyorsunuz. Birileri yıkmak için uğraşıyor. Liderimiz yapmak istiyor. AK Parti iktidara geldiği ilk dönemde başımıza neler geldi. E-muhtıradan 15 Temmuz’a kadar. Hepsini bertaraf ettik. Bunların ağababaları 15 Temmuz’u beceremedik, pılımızı pırtımızı toparlayalım mı diyorlar. Hayır durmuyorlar. Sürekli yeni entrikalar çeviriyorlar. Şimdi de ekonomiyle ayar çekmeye çalışıyorlar. Batılılarda RecepTayyip Erdoğan hazımsızlığı var. Erdoğan bunların her dediğine eyvallah çekseydi, Tayyip Erdoğan’dan iyisi yoktu. Ama onlara onların üslubuyla cevap verdiği için diktatör oluyor. Onların dediğini yapmadığı için,  her gün değil bir gün ölürüm ama adam gibi ölürüm dediği için sevmiyorlar. Birileri şimdi çıkıyor. Konuştukça batıyorlar. Bunlar bu işi yapamaz. Büyük usta Tayyip Erdoğan’dan başka kimse bu işi yapamaz. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımızı yedirtmeyeceğiz. Gece gündüz çalışacağız. Çatlayana kadar koşacağız. Ama birilerini de patlatacağız. Biz yıkım ekibi değiliz. Zamanında öğretmenlerin başörtüsü takmasıyla ilgili soru önergeleri veren grup başkanvekili şimdi çıkmış namaz kılıyorum diyor. Biz kimsenin ibadetiyle ilgilenmeyiz. Ancak riya yapmayın. Herkesin yolu kendine ama bir istikamet olmalı. Bir duruş olmalı. Seçime kadar durmayacağız. Herkese ulaşacağız. 24 Haziran’ın ne kadar önemli olduğunu anlatacağız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ