02 Ağustos 2017

17 İlçeye Hizmet Maksimum Seviyeye Yükseltiliyor

17 İlçeye Hizmet Maksimum Seviyeye Yükseltiliyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımak amacıyla aylık İlçe Şefleri Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Manisa’nın 17 ilçesine kesintisiz ve kaliteli altyapı hizmeti misyonuyla hareket eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, merkez ile ilçeler arasındaki koordinasyonu aylık olarak düzenlenen toplantılarla güçlendiriyor. 15 ilçedeki MASKİ birimlerinin şeflerinin katıldığı toplantılarda, ilçelerde yürütülen faaliyetler masaya yatırılarak ileriye dönük talep ve hizmetlerle ilgili fikir alışverişi yapılıyor. Bu kapsamda, MASKİ Genel Müdürlüğü Ağustos ayı İlçe Şefleri Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen ve Şehnaz Başaran, 1. Hukuk Müşaviri Gülbeyaz Akçıl, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Hayri Okkalı,  Strateji Geliştirme Daire Başkanı Funda Solak, Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Uğur Başkal, Bilgi İşlem Dairesi Koordinatörü Gökhan Kiriş ve 15 ilçeden MASKİ şefleri katıldı.

“Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz”

İlçelerde yürütülen çalışmalar ve mahallelerdeki diğer ihtiyaçlar hakkında istişareler gerçekleştirerek, vatandaşlara mümkün olan en iyi hizmeti sunmanın çabasında olduklarını ifade eden MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen, “Her ay, ilçe şeflerimizle birlikte düzenli şekilde yaptığımız toplantılarımızla ilçelerimizin nabzını tutuyoruz. İlçelerdeki ihtiyaçları, talepleri, yapılması planlanan yatırımları masaya yatırarak değerlendirmeler yapıyoruz. Amacımız, 17 ilçemizdeki vatandaşımızın tamamına en iyi hizmeti sunabilmektir. Bunu sağlamak adına da talimatlara titizlikle uyulması noktasında uyarılarda bulunarak ilçelerimizde yürütülen tüm faaliyetleri denetim altına alıyoruz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ