20 Şubat 2018

Salihli’de Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu Dualarla Anıldı

Salihli’de Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu Dualarla Anıldı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Ülkü Ocakları tarafından Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu için düzenlenen lokma hayrına katıldı. 
Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk’ün ev sahipliğinde Türk Ocağı Meydanında düzenlenen lokma hayrına, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Ali Rıza Ünveren, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, belediye daire müdürleri, parti ve ocak mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu rahmet ve minnetle andıklarını ifade eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Ülkücü davaya gönül veren Ege Üniversitesi’nde hain bir saldırıda kaybettiğimiz değerli kardeşimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin bugün 3. yıldönümündeyiz. O’nu ve yaşanan hain saldırıyı asla unutmayacak ve unutturmayacağız. Ruhu şad, mekanı cennet olsun ” dedi. Başkan Kayda, Salihli Ülkü Ocakları’nın Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına hazırladığı fotoğraf sergisini de gezdi.

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ